Kurumsal

ŞENÖZ METAL HAKKINDA

METALİN SANATA YANSIYAN YÜZÜ


Firmamız fason işleme faaliyetlerine ilk olarak 1950 yılında Çorum’da başlamıştır ve hala bu bölgede hizmet vermeye devam etmektedir. Kurucumuz Ömer Şenöz’ün ardından bayrağı devralan Şenöz Kardeşler Çorum’da 12.000 metrekare kapalı alan ve 6.000 metrekare açık hava saha alanı bulunan bölgenin en geniş üretim tesislerinden biri olan Şenöz Metal ile faaliyet göstermeye devam etmektedir.

2020 yılında yatırımlarına ara vermeden devam eden firmamız İskenderun bölgesinde 10.000 metrekare kapalı alan ve 4.000 metrekare açık hava sahası bulunan yeni üretim tesisi ile galvaniz alanında da kendini bir kez daha ispatlamıştır. Yeni üretim tesisinde bünyesine galvaniz rulo açma, ebatlama, dilimleme, galvanizli boru profil trapez hatlarını da dahil etmek suretiyle siz kıymetli müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri en uygun fiyata ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken en kaliteli malzemeleri kullanan profesyonel ekibimiz satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlayabilmeyi hedefleri arasında ilk sıraya almıştır. Kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile sektörde hızlı bir yükseliş yakalayan firmamız günümüz teknolojilerine de hızlı bir şekilde uyum sağlamış ve hizmet verdiği sektörde adını duyurmayı başarmıştır.

Boru, profil çatı kaplama malzemeleri satış ve temini, cnc lazer kesimi ve apkant pres makineler ile gerek proje gerek ise fason işlemlerde bölgenin öncü kuruluşları arasında yer almaktayız.Firmamız

1950 yılında Ömer ŞENÖZ tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve zengin ürün çeşidi uygun fiyat politikası anlayışını kendisine ilke edinen şirketimiz 4000 metre kare ve 600 metre kare şubelerimizle bulunduğu Çorum bölgesinde geniş bir pazar payına sahiptir.Şenoz Metal, projelerinizde baştan sona hizmet sağlar. Projelerinizin çiziminden ürünlerin teminine kadar olan bütün aşamalar, Şenoz Metal’in sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
+500

REFERANS

%100

Müşteri Memnuniyeti

+10000

Mutlu Müşteri

1950

'den Günümüze

Tanıtım Videomuz

Ağırlık Hesaplama